Контакт-центр 032-2907-104
 
Контакт-центр 032-2907-104

Питання та відповіді

На якій підставі на початку року окремим споживачам було проведено перерахунки по ціні за попередній рік?

Перерахунок проведено на виконання вимог п.10„Правил надання населенню послуг з газопостачання”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №2246 від 09.12.99р. із змінами, який передбачає, що газопостачальні підприємства проводять щороку станом на 1 січня перерахунок оплати вартості використаного природного газу та суми нарахованих пільг окремо щодо кожного споживача залежно від обсягу фактичного використання газу у попередньому році та від диференційованих залежно від річних обсягів споживання роздрібних цін, що діяли в зазначеному році. Якщо за підсумками попереднього року фактичне використання природного газу споживачем не відповідає обсягам, на підставі яких визначалась ціна на природний газ, зокрема:

- У разі перевищення обсягу використаного природного газу порівняно з встановленим у попередньому році , споживач зобов'язаний протягом трьох місяців з дати здійснення перерахунку сплатити газопостачальному підприємству різницю його вартості;
- У разі зменшення обсягу використаного природного газу порівняно з встановленим у попередньому році , різниця у вартості газу залишається на особовому рахунку споживача і зараховується в рахунок майбутніх платежів.

На виконання вимог вищевказаної Постанови КМУ у січні 2008 року товариством було проведено підрахунок обсягу фактично спожитого газу в 2007 році по кожному особовому рахунку та здійснено перерахунки по ціні за минулий рік. Таким чином, в одних абонентів утворилася переплата, а інших – заборгованість за газ, яку необхідно оплатити протягом трьох місяців.

Чому в рахунках-квитанціях за газ в окремі місяці вказано нарахування за підігрів води?

Які документи необхідно подати для припинення нарахування за осіб (у випадку відсутності газового лічильника), які тимчасово не проживають за місцем реєстрації?

Чому інколи виникає невідповідність між фактичним показником газового лічильника та кінцевим показником у рахунку-квитанції на оплату за газ?

Чи впливає на стан розрахунків за газ неоплачена сума «рекомендованого авансу», яка вказана в рахунку-квитанції?

  • Телефон приймальної:
    +380 0322591101 вн.1008
    +380 032 25 91 104
    Наша адреса:
    вул. Золота, буд. 42