Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104

До уваги клієнтів

31.07.2017 / 15:53

Аномальна спека – привід для перевірки тяги, оскільки можна отруїтись чадним газом!

Звертаємо вашу увагу, що через настання аномальної спеки зростає ймовірність отруєння чадним газом та іншими продуктами неповного згоряння внаслідок відсутності або виникнення зворотньої тяги в димових та вентиляційних каналах.
Як перевіряти тягу Як перевіряти тягу ФОТО: 104.ua

ПАТ “Львівгаз” наголошує: перед користуванням газовими приладами з відводом продуктів згоряння в димохід слід обов'язково перевірити наявність тяги!

Для того, щоб перевірити тягу, потрібно користуватися смужкою тонкого паперу або ж, в деяких випадках, запаленим сірником. Піднести до віконця з запальником (або під димовий ковпак) запалений сірник і простежити за напрямком полум'я. Якщо воно спрямоване в димохід - тяга є, рівно вгору - тяги немає, в протилежну від димоходу сторону - зворотна тяга!

Якщо димохід приєднаний до газового приладу з топковими дверцятами, тяга перевіряється за допомогою смужки паперу - її підносять до відкритих дверцят і стежать за тим, куди її спрямує повітряний потік (по аналогії з перевіркою тяги за допомогою запаленого сірника).

Аналогічно перевіряється наявність тяги в вентиляційному каналі. Cмужку паперу підносять до вентиляційної решітки. Якщо папір притягнеться до неї - тяга є, якщо ні - тяги немає.

За відсутності тяги (або при зворотній тязі) користуватися газовими приладами категорично забороняється!!!

Джерело: