Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104
31.03.2016 / 08:30
Швидко та легко подати показання лічильника газу
ПАТ «Львівгаз» створив можливість для споживачів щомісяця легко та швидко подавати показання лічильника газу. Це можна зробити обравши зручний для Вас спосіб – внести їх через "особистий кабінет" на сайті 104.ua, надіслати sms-повідомленням на номер 7104, або повідомити телефоном за номерами контакт-центру.

Розрахунковим періодом для визначення обсягу спожитого газу є повний календарний місяць – із 1 по 1 число. Тому важливо, аби споживачі щомісяця станом на 1 число фіксували показання свого лічильника та впродовж наступних п’яти днів передавали його до газової компанії. У такому випадку в рахунку за газ буде відображений фактичний обсяг газу, використаний за місяць. Відповідно до цього обсягу буде здійснено нарахування за газ за цінами, які встановлює Кабінет Міністрів України.

Якщо показання газового лічильника споживача відсутні, або подані не за повний календарний місяць, то обсяг використаного палива йому визначається розрахунковим методом, який затверджений державним регулятором галузі у Кодексі газорозподільних систем.

Детальніше як Оператор ГРМ визначає обсяг спожитого газу за відсутності фактичних показань читайте тут.

Повідомити показ лічильника через «Особистий кабінет»

ПАТ «Львівгаз» відкрив споживачам повний доступ до даних особових рахунків, розробивши новий сервіс – «Особистий кабінет».

З його допомогою можна в максимально зручний спосіб керувати даними свого особового рахунку. Зокрема такими, як оплата за газ та покази лічильника. А також стежити за іншими змінами, які відбуваються у рахунку користувача та повністю контролювати їх.

Інтернет-портал також дає змогу споживачам щомісяця станом на 1-е число фіксувати покази свого лічильника та передавати їх до газового господарства впродовж наступних 5-ти днів. 

Більш детальну інформацію про те, як зареєструватись в «Особистому кабінеті» можете дізнатись тут.  

Повідомити показник через SMS

Через вуличні термінали самообслуговування

Повідомити показники телефоном

Повідомити показники електронним листом

Повідомити показники через портал комунальних послуг

Важлива інформація

Джерело: