Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104

До уваги клієнтів

18.05.2015 / 08:40

Оголошено конкурс проектів з ефективного та безпечного споживання газу

З 18 травня 2015 року ПАТ «Львівгаз» в рамках своєї діяльності розпочинає відбір заявок серед громадських організацій Львівськох області. Конкурс ініційований компанією для підтримки та розвитку важливих суспільних проектів
Хто і як використовує в Україні газ - 01.03 Хто і як використовує в Україні газ - 01.03 ФОТО: 104.ua

Зокрема, мова йде про громадські ініціативи спрямовані на підвищення ефективного та безпечного постачання природного газу споживачам Львівської області.
 
Мета конкурсу: налагодити ефективну комунікацію між підприємством постачальником газу, організаціями громадського суспільства та споживачами. А також покращити стан енергозбереження на території Львівської області, провести громадські компанії щодо безпечного споживання газу серед населення регіону, дослідити питання тарифоутворення, якості природного газу  та ін.
 
Учасниками конкурсу можуть бути громадські організації, благодійні фонди, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельні кооперативи. Проте, у конкурсі не можуть приймати участь осередки політичних партій, органи місцевого самоврядування і виконавчої влади, комерційні структури та фізичні особи.

Пріоритетними напрямками підтримки громадських ініціатив є:  

  • енергозбереження у багатоквартирних будинках;
  • економія споживання газу населенням Львівщини;
  • безпека споживання газу населенням Львівщини;
  • ознайомлення громадськості з принципами діяльності підприємства - постачальника газу для населення;
  • залучення широкого кола громадськості для підтримки та реалізації спільних ініціатив та інновацій.

Максимальний розмір фінансування проекту, що буде надано в рамках конкурсу не перевищує  60 000 тис. гривень.

Реалізація проектів розпочинається з 01 червня 2015 року та повинна бути завершеною до 31 грудня 2015 року.

Проекти повинні бути підготовлені відповідно до  форми заявки яку можна завантажити нижче. 

Питання щодо заповнення заявки та умов конкурсу слід надсилати лише у електронному вигляді до 17.00 год., 21  травня 2015 року на е-mail: oksana.horak@lvgas.com.ua,

Заповнену заявку з додатками слід надіслати до 17.00 год., 27 травня 2015 р. у електронному вигляді на е-mail: oksana.horak@lvgas.com.ua, із зазначенням у темі листа: «На конкурс громадських ініціатив».

Про результати розгляду проектної пропозиції буде повідомлено до 17.00 29 травня 2015 р., шляхом направлення електронного листа на е-mail організації заявника.

Джерело: