Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104

До уваги клієнтів

12.09.2017 / 10:19

ПАТ «Львівгаз» визначило переможця акції: «Відправ смс на 7104 – отримай смартфон!»

Щасливим володарем новенького гаджету та переможцем акції від «Львівгазу» стала пані Оксана, мешканка с.Нежухів Стрийського р-ну.
Щасливим володарем новенького гаджету та переможцем акції від «Львівгазу» стала пані Оксана, мешканка с.Нежухів Стрийського р-ну. Щасливим володарем новенького гаджету та переможцем акції від «Львівгазу» стала пані Оксана, мешканка с.Нежухів Стрийського р-ну. ФОТО: ПАТ "Львівгаз"

Від 1го до 5го вересня у ПАТ «Львівгаз» вперше відбулася акція, учасниками якої стали усі споживачі блакитного палива Львівщини, котрі відправили показання свого лічильника газу за допомогою СМС на короткий номер 7104. Зафіксувавши показання свого приладу обліку та передавши їх від 1го до 5го вересня, кожен клієнт автоматично став учасником акції.  

Контакт-центр ПАТ «Львівгаз» опрацював усі отримані дані та передав нам базу із особовими рахунками та номерами телефонів споживачів блакитного палива Львіщини, котрі надіслали показання газових лічильників за допомогою СМС на номер 7104 у період від 1го до 5го вересня. А це 36 244 наших клієнтів.

Переможця акції визначили за допомогою генератора випадкових чисел, ним стала мешканка с.Нежухів Стрийського р-ну пані Оксана. З чим ще раз її вітаємо!

Відеозвіт визначення щасливого власника смартфону та вручення можна переглянути тут Результати акції ПАТ "Львівгаз": відправ СМС на 7104 - отримай смартфон!

Джерело: