Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104

До уваги клієнтів

12.10.2018 / 11:12

Вітаємо з Днем захисника України!

Малюнок до Дня захисника України Федорова Романа (12р. м.Стрий) Малюнок до Дня захисника України Федорова Романа (12р. м.Стрий) ФОТО: ПАТ "Львівгаз"

Дорогі українці!

Сьогоднішній день об’єднує величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та державне свято – День захисника України. 

Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від пращурів. Як відомо, це свято Покрови знайшло своє продовження і в часи Запорізької Січі. Наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею. Звертаючись до неї, вони казали: «Покрий нас чесним своїм Покровом та захисти нас від усякого зла!»

Впродовж останніх років наші земляки, беручи участь у бойових діях на Сході України, виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для захисту наших громадян, відстоюють територіальну цілісність нашої держави.

Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, ми з вами спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі під мирним небом. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє.

У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини. І схиляємо голови перед пам’ятю воїнів, котрі віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Бажаю нашим героям міцного здоров'я, добра і щастя, сили і незламної віри у перемогу. І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

Зі святом!

З повагою, Голова Правління ПАТ "Львівгаз"  Юрій Войсович

 

Джерело: