Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104

До уваги клієнтів

07.09.2018 / 09:18

Вітання з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Шановні колеги, від щирого серця вітаю вас з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Ви працюєте в одній із провідних галузей української економіки. Саме вам ми завдячуємо теплом в наших оселях, а затишок та комфорт у будинках чи то квартирах відчуває кожен із нас. Від вас залежить стабільна робота всієї вітчизняної промисловості та енергетична безпека країни.

Щоденне використання газу настільки увійшло у повсякденне життя, що здається – так було завжди. І справді історія газового господарства Львівщини твориться уже 160 років від запалення першого газового ліхтаря на вулицях древнього міста Львів. Наша компанія вже 160 років забезпечує усі категорії споживачів природним газом.

Хотів би подякувати усім, хто віддав свою працю в минулому і трудиться зараз у газовій галузі нашого краю. Низький уклін ветеранам галузі за відданість та довгі роки роботи!  

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, оптимізму та трудової наснаги, успіхів у нелегкій роботі та впевненості в реалізації задумів і планів. Нехай доля завжди посміхається вам, а робота приносить задоволення та втіху. Нехай свято повнить душу радістю та гордістю за зроблене!  

 

З повагою, Голова Правління ПАТ «Львівгаз»   Юрій Войсович

Теги:
Джерело: