Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104

До уваги клієнтів

07.09.2018 / 13:05

З нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості у ПАТ «Львівгаз» відзначили кращих працівників компанії!

З нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості у ПАТ «Львівгаз» відзначили кращих працівників компанії! З нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості у ПАТ «Львівгаз» відзначили кращих працівників компанії! ФОТО: ПАТ "Львівгаз"

Сьогодні в актовій залі товариства відбулись урочисті заходи з нагоди професійного свята. Зі святом колектив «Львівгазу» привітала керівник апарату ЛОДА Маріанна Вільшинська та вручила працівникам грамоти від Голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки.

Також за сумлінну працю в нафтогазовій галузі, значний особистий внесок у вирішенні питань газопостачання та газифікації Львівщини, забезпечення безаварійної та надійної експлуатації систем газопостачання, високу професійну майстерність  та вагомі трудові здобутки у розвитку газового господарства Львівщини грамотами від Голови Правління та Голови Профкому товариства нагородили кращих працівників.  

Окрім того, напередодні свята Голова Правління Юрій Войсович разом із Головою Профкому Сергієм Копанічуком та керівниками місцевих органів влади привітали грамотами працівників відділень ПАТ «Львівгаз».

Особисту нагороду за вагомий особистий внесок у розвиток газової промисловості України, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості та 160-річчя від дня створення газової служби Львівщини від Голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина отримав і Голова Правління ПАТ «Львівгаз» Юрій Войсович.  

Джерело: