Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104

Новини

25.06.2019 / 11:51

АТ «Львівгаз» визначило найкращу бригаду дільниці діагностики газопопроводів Львівщини

АТ «Львівгаз» 19 червня провело обласні змагання професійної майстерності бригад дільниці діагностики газопроводів (ДДГ) служби контролю за виробництвом. Фахівці відділень компанії, котрі виконують технічне обстеження систем газопостачання, у тому числі комплексним приладовим методом, показали свої навики у конкурсі. Найкращий результат показала бригада Дрогобицького відділення та відповідно виборола перше місце. Саме ця бригада представлятиме «Львівгаз» на змаганнях вже в регіональному конкурсі ДДГ, котрий відбудеться в Чернівцях у липні.
Найкращий результат показала бригада Дрогобицького відділення та відповідно виборола перше місце Найкращий результат показала бригада Дрогобицького відділення та відповідно виборола перше місце ФОТО: АТ "Львівгаз"

Основне завдання змагань - практична частина. Вона включала в себе виконання робіт з комплексного приладового обстеження підземного газопроводу, проведення технічного обслуговування (ТО) надземного газопроводу, а також ТО газопроводу в шурфі.

Зокрема фахівці повинні були визначити  місцезнаходження підземного газопроводу та нанести на схему місце його прокладення, перевірити суцільність ізоляційного покриття, а в разі виявлення нанести на схему ймовірні місця пошкодження, перевірити на герметичність підземний газопровід.

 

Під час ТО надземного газопроводу бригади визначали стан його ізоляційного покриття в місцях  виходу із ґрунту, стан металу труби, стан захисного покриття. Заміряли  довжину обстежених ділянок та ділянок, на яких виявлені пошкодження захисного покриття та корозія металу труби газопроводу. Перевіряли газопровід на герметичність приладовим методом, технічний стан опор, кріплень, наявність діелектричних підкладок, наявність та стан ізолюючих фланцевих з`єднань. 

При проведені ТО газопроводу в шурфі - перевіряли шурф на загазованість, стан ізоляційного покриття підземного сталевого  газопроводу, стан металу труби та корозійний стан газопроводу.

Окрім того, не менш важливою була частина конкурсу з перевірки укомплектованості бригад необхідними для виконання робіт приладами, інструментами, пристосуваннями та засобами індивідуального захисту та теоретичні знання фахівців. Комісія, котра оцінювала усі етапи, враховувала як час, так і якість виконаних робіт. 

«Виявлення аварійних ділянок газопроводу це запобігання виникненню аварійних ситуацій. А саме це і є основним завданням, яке виконують бригади як у повсякденній роботі, так і на змаганнях. Такі змагання-тренування важливі і потрібні, адже дають змогу підвищити рівень профмайстерності наших фахівців», - розповідає Павло Сербан Директор технічний АТ «Львівгаз».

Перше місце у змаганнях посіла бригада Дрогобицького відділення, друга сходинка – бригада Буського відділення, третє місце - бригада Яворівського відділення АТ «Львівгаз».

За першість вже у регіональному конкурсі 17-18 липня у Чернівцях змагатимуться фахівці «Волиньгазу», «Закарпатгазу», «Запоріжгазу», «Івано-Франківськгазу», «Київоблгазу», «Львівгазу» та  «Рівнегазу».

Джерело: