Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104

Новини

08.08.2017 / 09:27

Бригада аварійників з Буська перемогла на змаганнях «Львівгазу»

ПАТ «Львівгаз» провів обласні змагання бригад аварійно-диспетчерських служб. На конкурсі перевіряли навики роботи фахівців аварійної служби під час ліквідації аварійних ситуацій. Перше місце з найкращим результатом посіла бригада Буського відділення. Саме ця бригада аварійників і змагатиметься у серпні за звання кращих вже на Всеукраїнському конкурсі АДС та представлятиме «Львівгаз».

Основним завданням змагань АДС «Львівгазу» була практична частина, де фахівці служби «104» повинні були ліквідувати витоки газу на фасадному газопроводі. Окрім того, перевірялась і комплектація аварійок, а також теоретичні знання фахівців. Комісія, котра оцінювала усі етапи, враховувала як час, так і якість виконаних робіт.

«Основне завдання нашої компанії – безперебійне та безаварійне постачання газу споживачам Львівщини. Саме тому, такі змагання-тренування вкрай важливі. Ми організовуємо їх не просто з метою визначення кращої бригади чи майстра, а в першу чергу для того, щоб аварійні бригади були більш професійно готові до аварійних ситуацій. Були готові і в моральному плані, адже створюються максимально наближені до реальних ситуації», - зазначив Голова правління ПАТ «Львівгаз» Юрій Войсович.

Найкращий результат і перше місце у цьогорічному конкурсі посіла аварійна бригада Буського відділення, друге місце – бригада м.Львова, а третє місце виборола бригада Пустомитівського відділення ПАТ «Львівгаз». Окрім того, комісія відзначила і найкращого майстра. Ним виявилась жінка – Галина Котик, майстер аварійної бригади Стрийського відділення.

Загалом аварійно-диспетчерська служба ПАТ «Львівгаз» налічує 310 фахівців, котрі в цілодобовому режимі забезпечують локалізацію та ліквідацію аварій у споживачів. За добу вони опрацьовують від 80 до 100 аварійних звернень споживачів газу регіону. Основна причина звернень – витоки газу на внутрішньобудинкових газових мережах.

Джерело: