Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104

Новини

14.06.2016 / 08:00

Де на Львівщині буде призупинено постачання газу

Сьогодні, 14 червня у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводах буде тимчасово призупинено постачання газу у населені пункти двох районів Львівської області.
Фахівці підприємства завжди допоможуть правильно обрати та встановити газове обладнання Фахівці підприємства завжди допоможуть правильно обрати та встановити газове обладнання ФОТО: ПАТ "Львівгаз"

Зокрема, 14 червня будуть проводитися роботи на газопроводі середнього тиску у Кам’янко-Бузькому районі.  У зв’язку з цим газопостачання буде призупинено з 09.00 до 17.00 год. до таких  населених пунктів: смт. Н-Яричів, смт.Запитів, с.Ст.Яричів, с.Руданці, с.Цеперів, с.Кукезів, с.Ременів, с.Вислобоки, с.Дідилів, с.В.Підліски, с.Хренів, с.Банюнин ,с.Убині, с.М.Підліски.

Окрім того, 14 червня у зв’язку з ремонтно-профілактичними роботами, які буде здійснювати державний оператор  газотранспортної системи “Львівтрансгаз”, постачання газу буде призупинено до п’яти  населених пунктів Радехівського району. Мова йде про смт. Лопатин, с.Хмільно, с.Руденко, с.Кустин, с.Батиїв. Газопостачання там буде призупинено із 09.00 до 17.00 год.

ПАТ «Львівгаз» заздалегідь просить вибачення за незручності та сподівається на розуміння. Окрім того, звертається до усіх споживачів з проханням перекрити в приміщенні крани перед газовими приладами, аби не допустити потрапляння повітря до газових мереж. Також закликає споживачів бути особливо пильними в цей період, дотримуватися правил безпечного поводження з газом, перевіряти газові прилади та не залишати їх увімкненими.

Джерело: