Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104

Новини

26.10.2017 / 16:31

Фахівці ПАТ «Львівгаз» розповіли школярам як безпечно поводитись з газовими приладами

В межах місяця безпечного використання газом в побуті, фахівці ПАТ «Львівгаз» провели урок на тему безпечного поводження з газовими приладами для школярів третіх та четвертих класів львівської середньої школи з поглибленим вивчення французької мови №37. Дітям розповіли як правильно користуватись газовими приладами та як діяти в разі небезпечних ситуацій.

Для зацікавлення та кращого засвоєння інформації подібні уроки для дітей у школах Львова проводять в легкій ігровій формі. А для того щоб учні пам’ятали про необхідність безпечного поводження з газовими приладами працівники підприємства подарували їм тематичні листівки та ілюстровані дитячі книжечки з віршиками «Що таке газ та як ним користуватись».  

«Подібні уроки в школах ми проводимо щорічно. Розповідаємо як правильно та безпечно користуватись газовими приладами, що потрібно робити та як себе поводити у випадку витоку газу. Для того аби запобігти нещасним випадкам ці уроки вкрай потрібні, адже нерідко школярі залишаються вдома без нагляду дорослих і вони повинні знати елементарні правила безпеки», - зазначив головний інженер ПАТ «Львівгаз» Богдан Гук.

В межах місяця безпечного користування газу в побуті  фахівці ПАТ «Львівгаз» не лише проводять уроки для школярів з питань безпечного використання газу, а й посилюють роз’яснювальну роботу серед населення Львівщини, зокрема, під час проведення регламентних робіт на газопроводах.

Джерело: