Контакт-центр (0322) 907-104

Новини

21.05.2018 / 16:47

Футбольна команда ПАТ «Львівгаз» - чемпіони Всеукраїнського турніру з міні-футболу

Львівські газовики-футболісти вибороли чергову перемогу. У Другому Всеукраїнському чемпіонаті з міні-футболу серед команд працівників газових компаній РГК команда «Львівгазу» здобула кубок першості.
Футбольна команда ПАТ «Львівгаз» - чемпіони Всеукраїнського турніру з міні-футболу Футбольна команда ПАТ «Львівгаз» - чемпіони Всеукраїнського турніру з міні-футболу ФОТО: ПАТ "Львівгаз"

Турнір відбувався у два етапи. Спочатку 20 команд працівників газових компаній та «РГК Трейдинг» були розділені на три групові зони: Центральну, Західну та Східну. А вже до фіналу, котрий відбувався в Івано-Франківську 16-18 травня, вийшли переможці регіональних турнірів, котрі й змагались за кубок Всеукраїнського чемпіонату.

«Ми зіграли у фіналі чотири гри із командами «Миколаївгазу», «Чернігівгазу»,«Дінпропетровсьгазу» та «Харківгазу» із рахунками 4:0, 7:0, 2:2 та 4:0 відповідно, на користь наших футболістів. За перше місце змагались вже з «Івано-Франківськгазом», виборовши перемогу в господарів поля із рахунком 2:0. Насправді усі молодці, дякуємо колегам за зустріч і спілкування. Адже окрім футбольних матчів, це ще й можливість зустрітись із товаришами з різних областей», - каже тренер футбольної команди ПАТ «Львівгаз» Юрій Цибик.

Відтак, першість здобула команда «Львівгазу», срібні призери – ПАТ«Івано-Франківськгаз», а бронзу виборола команда «Харківгазу».

Окрім того, особисту нагороду за результатами змагань отримав футболіст (граючий тренер) команди «Львівгазу» Юрій Цибик. Його визнано кращим гравцем турніру.