Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104

Новини

16.03.2020 / 16:46

Львівгаз вводить карантин по підприємству та переходить в режим онлайн

В нинішній ситуації АТ «Львівгаз» відчуває відповідальність своєї справи – доставки газу клієнтам. Це життєво необхідний ресурс, який постійно постачається всім споживачам.
В нинішній ситуації АТ «Львівгаз» відчуває відповідальність своєї справи – доставки газу клієнтам. Це життєво необхідний ресурс, який постійно постачається всім споживачам. В нинішній ситуації АТ «Львівгаз» відчуває відповідальність своєї справи – доставки газу клієнтам. Це життєво необхідний ресурс, який постійно постачається всім споживачам. ФОТО: 104.ua

Ми розуміємо, що всі клієнти стикнулись з певними обмеженнями. Відтак, як соціально відповідальний бізнес, АТ «Львівгаз»  ввело мораторій на відключення споживачів від газопостачання, окрім випадків несанкціонованого втручання.

Разом з тим, нагадуємо споживачам, що всі операції пов’язані з передачею показань лічильників та сплатою рахунків можна здійснювати віддалено онлайн, а також з мобільних пристроїв.

Всі бригади аварійно-диспетчерської служби 104 працюють в надзвичайному режимі, так само, як медична служба та служба порятунку. Бригади «Львівгазу» чергують цілодобово і оперативно виїжджають на виклики, ліквідують аварійні ситуації та здійснюють невідкладні ремонти! Телефон 104 приймає дзвінки цілодобово!

Всі наші інформаційні системи працюють в штатному режимі, для того аби забезпечити повноцінну взаємодію з клієнтами у віддаленому режимі.

Здійснюється цілодобовий моніторинг тиску газу в газорозподільних мережах.

Турбуючись про ваше здоров’я та безпеку, а також працівників «Львівгазу», нам довелось тимчасово обмежити роботу Центрів обслуговування клієнтів у Львові та області. По підприємству також введено карантин до 3 квітня, а штатні працівники працюють у віддаленому режимі.

Фахівці АТ «Львівгаз» розуміють важливість надійності і безперебійності доставки газу всім споживачам, тому зроблять все можливе, щоб газопостачання залишалось острівцем стабільності в цей буремний час.

Бережіть себе і будьте здорові!

Теги:
Джерело: