Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104

Новини

29.11.2017 / 15:48

Команда «Львівгазу» взяла участь у Всеукраїнському чемпіонаті з міні-футболу

24 та 25 листопада у Львові відбувся груповий турнір з міні-футболу серед команд працівників газових компаній Західного регіону. За звання кращих змагались команди «Львівгазу», «Рівнегазу», «Івано-Франківськгазу», «Хмельницькгазу» та «Чернівцігазу»
Команда ПАТ "Львівгаз" разом із прес-секретарем компанії та Головою Украгзапрофспілки Команда ПАТ "Львівгаз" разом із прес-секретарем компанії та Головою Украгзапрофспілки ФОТО: ПАТ "Львівгаз"

Загалом Перший Всеукраїнський чемпіонат із міні-футболу зібрав 16 команд працівників газових компаній та «РГК Трейдинг». Матчі групових турнірів відбувались по регіонах (зонах) : Центральний, Західний та Східний. Команди зіграли по круговій системі.

До складу команд увійшли працівники підприємств віком від 18 років, і прийняті на роботу не пізніше  1 березня 2017 року. До турніру не допускалися члени збірних України, гравці вищих ліг України в командних видах спорту, чинні чемпіони та призери чемпіонатів Світу та Європи. Відтак для усіх учасників були створені абсолютно рівні умови.

«Перш за все ми організовуємо такі змагання аби залучити наших працівників до активних занять фізкультурою і спортом, зміцнити їхнє здоров’я. Таким чином ще й пропагуємо здоровий спосіб життя та спорт загалом. А зважаючи на кількість учасників, думаю нам це вдається. Окрім того, це одночасно і зустрічі із колегами з інших областей та спілкування», - зазначає Голова Укргазпрофспілки Сергій Копанічук.

Першість у Західному регіоні здобула команда ПАТ «Рівнегаз», срібний призер – ПАТ «Івано-Франківсьгаз», бронзу виборола команда ПАТ «Хмельницгаз», четверту сходинку посіла команда ПАТ «Львівгаз», п’яте місце – ПАТ «Чернівцігаз».

Володар кубку першості Всеукраїнського чемпіонату з міні-футболу визначиться 9-10 грудня у Києві, де відбудеться фінал серед переможців регіональних турнірів.

Теги:
Джерело: