Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104

Новини

21.08.2019 / 11:31

«Львівгаз» втрачає кваліфіковані кадри через низькі зарплати

За 7 місяців з «Львівгазу» звільнились 200 працівників. Причина втрати кваліфікованих кадрів – низькі зарплати. Така ситуація спричинена «замороженими» тарифами на розподіл газу, котрі від кінця 2016 року не переглядає НКРЕКП.
«Львівгаз» втрачає кваліфіковані кадри через низькі зарплати «Львівгаз» втрачає кваліфіковані кадри через низькі зарплати ФОТО: ПАТ "Львівгаз"

На сьогодні середній рівень заробітної плати в АТ «Львівгаз» на 30% менший, ніж в енергетичній галузі. Середня зарплата працівника компанії становить 8 407 грн, в той же час середня оплата праці по промисловості в області – 10 500 грн. Відтак, досвідчені працівники шукають більш оплачувану роботу.

«Витрати на оплату праці працівників нашої компанії закладені в тарифі на розподіл природного газу, котрий є складовою ціни на газ.  Структура тарифу визначається та встановлюється НКРЕКП. Від кінця 2016 року державний регулятор не переглядав його, - зазначає Голова Правління АТ «Львівгаз» Юрій Войсович. - Зараз в нас відкритими залишаються 345 вакансій, а це 11% від середньооблікової чисельності. Найбільш затребувані професії: слюсарі з експлуатації, монтери ЕХЗ, зварники, водії та машиністи екскаваторів».

Всі звернення газорозподільних підприємств України до НКРЕКП щодо встановлення економічно обґрунтованого тарифу на розподіл у структурі ціни на газ, наразі залишаються без розгляду. Минулого тижня в АТ «Львівгаз» відбулись  відкриті обговорення проекту тарифу на розподіл природного газу на 2019 рік. Протокол результатів обговорення направлений для розгляду НКЕРКП.

Джерело: