Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104

Новини

01.06.2018 / 09:53

«Львівгаз» взяв участь у Всеукраїнському конкурсі змагань фахівців діагностики газопроводів

«Наша майстерність – ваша безпека!», - саме під таким гаслом днями на Львівщині відбувся третій етап Всеукраїнських змагань фахівців діагностики газопроводів. За першість у Західному регіоні змагались кращі бригади комплексно-приладового обстеження газопроводів (КПО) із шести областей України: «Волиньгаз», «Закарпатгаз», «Івано-Франківськгаз», «Львівгаз», «Рівнегаз» та «Чернівцігаз».
Бригада комплексно-приладового обстеження газопроводів ПАТ "Львівгаз" Бригада комплексно-приладового обстеження газопроводів ПАТ "Львівгаз" ФОТО: ПАТ "Львівгаз"

Організатором першості стала група компаній РГК за підтримки профспілки працівників газових господарств України.

Для всіх учасників змагань забезпечили рівні умови, у тому числі виконання однакових ситуацій і завдань в практичній частині конкурсу. Зокрема, конкурс відбувався у декілька етапів: оснащення автомобіля спецприладами та техзасобами для проведення КПО (комплексно-приладове обстеження), потім фахівці здавали іспити, де перевіряли їх теоретичні знання. Практична частина, все як у реальному житті: газівники повинні були провести комплексне приладове обстеження підземного газопроводу, технічне обслуговування надземного газопроводу, а також техобслуговування газопроводу у шурфі. За кожним етапом пильно слідкувала незалежна комісія, котра складалась із провідних фахівців газорозподільних компаній України.

«Безперебійне та безаварійне постачання газу споживачам Львівщини - основне завдання нашої компанії. Саме тому, такі змагання-тренування вкрай важливі, адже підвищується рівень профмайстерності наших фахівців. В процесі, бригади, в складі кожної майстер та три слюсарі, виявляють аварійні ділянки газопроводу, відтак запобігають виникненню аварійних ситуацій. Усе як в реальному житті», - зазначив Директор технічний ПАТ «Львівгаз» Павло Сербан. 

За результатами конкурсу третю сходинку змагань посіла бригада «Рівнегазу», друге місце – «Чернівцігаз», а перше місце виборола бригада «Івано-Франківськгазу». Саме вона разом із командою «Житомиргазу», як переможцем у Центральному регіоні та бригадою «Дніпропетровськгазу» - переможцем Східного регіону змагатимуться у фіналі Всеукраїнського конкурсу за звання кращих, котрий відбудеться вже 5 червня у м.Рівне.

Джерело: