Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104

Новини

26.04.2018 / 13:11

ПАТ «Львівгаз» провело обласні змагання серед бригад дільниці діагностики газопроводів

ПАТ «Львівгаз» 17-18 квітня провело обласні змагання професійної майстерності бригад дільниці діагностики газопроводів (ДДГ) служби контролю за виробництвом. На конкурсі перевіряли навики роботи фахівців відділень підприємства, котрі виконують технічне обстеження систем газопостачання, у тому числі комплексним приладовим методом. Перше місце із найкращим результатом посіла бригада Львівського відділення. Саме ця бригада і змагатиметься вже у регіональному конкурсі ДДГ в травні та представлятиме «Львівгаз».
Фахівець ПАТ "Львівгаз" обстежує надземний газопровід Фахівець ПАТ "Львівгаз" обстежує надземний газопровід ФОТО: ПАТ "Львівгаз"

Основним завданням змагань була практична частина, де бригади ДДГ виконували роботи з комплексного приладового обстеження підземного газопроводу, проводили технічне обслуговування (ТО) надземного газопроводу, а також ТО газопроводу в шурфі.

Зокрема фахівці повинні були визначити  місцезнаходження підземного газопроводу та нанести на схему місце його прокладення, перевірити суцільність ізоляційного покриття, а в разі виявлення нанести на схему ймовірні місця пошкодження, перевірити на герметичність підземний газопровід.

Під час ТО надземного газопроводу бригади визначали стан його ізоляційного покриття в місцях  виходу із ґрунту, стан металу труби, стан захисного покриття. Заміряли  довжину обстежених ділянок та ділянок, на яких виявлені пошкодження захисного покриття та корозія металу труби газопроводу. Перевіряли газопровід на герметичність приладовим методом, технічний стан опор, кріплень, наявність діелектричних підкладок, наявність та стан ізолюючих фланцевих з`єднань. 

При проведені ТО газопроводу в шурфі - перевіряли шурф на загазованість, стан ізоляційного покриття підземного сталевого  газопроводу, стан металу труби та корозійний стан газопроводу.

Окрім того, перевірялась укомплектованість бригад необхідними для виконання робіт приладами, інструментами, пристосуваннями та засобами індивідуального захисту та теоретичні знання фахівців. Комісія, котра оцінювала усі етапи, враховувала як час, так і якість виконаних робіт. 

«Безперебійне та безаварійне постачання газу споживачам Львівщини - основне завдання нашої компанії. Саме тому, такі змагання-тренування вкрай важливі, адже підвищується рівень профмайстерності наших фахівців. В процесі бригади, в складі кожної майстер та три слюсарі, виявляють аварійні ділянки газопроводу, відтак запобігають виникненню аварійних ситуацій. Усе як в реальному житті», - зазначив Директор технічний ПАТ «Львівгаз» Павло Сербан.

Найкращий результат і перше місце у змаганнях посіла бригада Львівського відділення, друга сходинка – бригада Дрогобицького відділення, а третє місце із однаковою кількістю балів у підсумку вибороли дві бригади – Буського та Пустомитівського відділень ПАТ «Львівгаз».

За першість вже у регіональному конкурсі 29-30 травня змагатимуться фахівці «Волиньгазу», «Закарпатгазу», «Івано-Франківськгазу», «Рівнегазу», «Чернівцігазу» та «Львівгазу».

Джерело: