Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104

Новини

21.02.2018 / 15:04

Самовільне втручання в систему газопостачання спричинило вибух в житловому будинку у Золочеві

Внаслідок вибуху пошкоджено перекриття кухні та двох житлових кімнат, вибито віконні рами та зруйновано міжкімнатні двері. Під час події постраждали троє осіб.

Як з’ясувалось в ході попереднього розслідування, у м.Золочів Львівської області, через самовільне втручання споживачів у систему газопостачання відбувся вибух. Відтак, у будинку було знайдено шланг із підєднювальними патрубками, за допомогою якого в обхід газового лічильника мешканці здійснювали незаконний відбір блакитного палива. Шланг із різким запахом газу, з його порожнини, вилучили правоохоронці для проведення відповідної експертизи.

Внаслідок вибуху постраждали троє осіб: 70-річний та 46-річний чоловіки та 70-річна жінка. Усі потерпілі із опіками середнього ступеня важкості (кінцівок та обличчя) госпіталізовані до районної лікарні.

Наразі за фактом події відповідні органи проводять розслідування.

ПАТ "Львівгаз" звертається до усіх споживачів блакитного газу: дотримуйтеся правил користування газовими приладами, не залишайте без нагляду газові прилади увімкненими навіть на короткий час, при виявленні запаху газу в приміщенні негайно повідомляйте за телефоном 104, не втручайтесь в систему газопостачання аби крадіжка газу не стала фатальною!

 

Джерело: