Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104

Новини

04.06.2019 / 11:38

За 5 місяців аварійно-диспетчерська служба «Львівгазу» опрацювала 8,5 тис викликів

Від початку року аварійна служба 104 «Львівгазу» відреагувала на 8,5 тис викликів від споживачів Львівщини. В середньому за одну добу АДС отримує 95 викликів.
Аварийно-диспетчерская служба «Львовгаз» работает 24 часа в сутки, семь дней в неделю. Звоните 104! Аварийно-диспетчерская служба «Львовгаз» работает 24 часа в сутки, семь дней в неделю. Звоните 104! ФОТО: ПАТ "Львівгаз"

Основною причиною звернень є витоки газу. Лише за 5 місяців поточного року аварійні бригади виявили та ліквідували 9 830 витоків в будинках споживачів Львівської області та 5 009 – у Львові. Однак, частими є й виклики з підозрами на отруєння чадним газом, а також масові псевдозамінування у Львові.

«Витоки газу відбуваються через несправність газового обладнання, а також його самовільне встановлення і ремонт сторонніми особами, котрі не мають права на виконання таких робіт. На жаль, споживачі часто нехтують правилами безпеки і не думають про можливі фатальні наслідки. Цьогоріч найбільше заявок ми отримали від  споживачів газу у Львові, це майже третина від загальної цифри, також багато повідомлень із Самбірського району», - говорить начальник АДС АТ «Львівгаз» Тарас Радчук.

Швидкість та якість реагування фахівців аварійно-диспетчерської служби в екстрених ситуаціях залежить від рівня їх професійної майстерності. Тому працівники "Львівгазу" постійно  удосконалюють свої фахові навички в реальних умовах: приймають участь у змаганнях газових аварійних служб, а також у тренувальних навчаннях з іншими службами екстреного реагування.

Аварійно-диспетчерська служба «Львівгазу» працює 24 години на добу, сім днів на тиждень. Якщо ви відчули запах газу у квартирі, потрібно негайно викликати аварійну службу за номером «104», а до прибуття бригади діяти за вказівками диспетчера.

Джерело: