Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104

Новини

27.02.2019 / 14:14

Запровадження добового балансування з 1 березня опинилося під загрозою зриву

До запровадження добового балансування залишилось трохи більше доби, але на інформаційній платформі «Укртрансгазу» відсутня цілісна і достовірна інформація про споживачів, які не мають постачальників газу. Через відсутність цієї інформації в системі може відбутися масовий несанкціонований відбір газу.
Запровадження добового балансування з 1 березня опинилося під загрозою зриву Запровадження добового балансування з 1 березня опинилося під загрозою зриву ФОТО: 104.ua

ПАТ «Львівгаз» звернулося до НКРЕКП та до «Укртрансгазу» у зв’язку з відсутністю на інформаційній платформі добового балансування «Укртрансгазу» даних щодо споживачів, у яких відсутні постачальники газу.

Таку інформацію «Укртрансгаз» має надавати операторам ГРМ: 1) не пізніше 25 числа; 2) у форматі, затвердженому НКРЕКП; 3)із використанням електронного цифрового підпису. Станом на 27 лютого жодна із цих вимог не виконана.

Через відсутність даних про споживачів, які не мають постачальників газу, в системі може відбутися несанкціонований відбір газу, оскільки ПАТ «Львівгаз» не має можливості  попередити, та у разі потреби припинити газопостачання споживачів у яких відсутні постачальники у відповідному періоді.

ПАТ «Львівгаз» застерігає «Укртрансгаз» утриматися від неправомірних дій щодо віднесення на них обсягів природного газу, використаних споживачами, у яких відсутній постачальник починаючи від 1 березня 2019 року.   

 

Джерело: