Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104
08.05.2015 / 15:53
Винагорода та заохочення персоналу
Ми вдосконалюємо систему винагород, для того аби заохочувати зацікавленість працівників в результативності та ефективності роботи підприємства.
Кваліфіковану допомогу та консультацію завжди можна отримати в Центрі обслуговування споживачів Кваліфіковану допомогу та консультацію завжди можна отримати в Центрі обслуговування споживачів ФОТО: ПАТ "Львівгаз"

Рівень «гарантованої оплати» (окладів, ставок) встановлюється відповідно до складності роботи, обсягу відповідальності та необхідної кваліфікації. Розмір «змінної частини» залежить від досягнень як працівника, так і компанії в цілому. Окрім того, пакет пільг та додаткових заохочень завершує принцип «краще працюєш – більше заробляєш».
 
ПАТ «Львівгаз» має прозору систему оплати праці, і наші працівники отримують стабільний справедливий заробіток.

На практиці це означає:

 • офіційне працевлаштування, дотримання вимог законодавства та врахування справедливих очікувань працівників, що надає впевненості та можливості планувати майбутнє;
 • вчасну, прозору та стабільну заробітну плату із відрахуваннями у всі фонди соціального захисту, що в свою чергу гарантує отримання допомоги від зазначених фондів;
 • соціальні пільги за законодавством;
 • можливість додаткового матеріального заохочення працівників за внесок у розвиток та операційну діяльність підприємства.

Підприємство створює комфортну робочу атмосферу та робить все можливе для підвищення доходів працівників. Також співробітники мають можливість отримувати винагороду за свої досягнення.

Соціальні гарантії, пільги та умови праці

Наші умови праці та соціальна програма надають працівникові  відчуття впевненості та стабільності – а натомість допомагають працівникові сфокусуватись на робочих завданнях та відтак найповніше втілити свій потенціал.
 
ПАТ «Львівгаз» – підприємство з високим рівнем соціальної відповідальності.
Крім законодавчо встановлених норм, наші співробітники отримують додаткові заохочення, допомогу, пільги, серед яких:

 • підтримка молодих спеціалістів
 • додаткова оплачувана відпустка;
 • подарунки дітям працівників до свята св..Миколая;
 • оздоровлення працівників та членів їх сімей;
 • матеріальна допомога.
 • забезпечення спецодягом, інструментом
 • забезпечення спецхарчуванням

Розміри та правила надання таких пільг закріплені в довгостроковому колективному договорі та інших внутрішніх документах, що фіксує взаємні тривалі домовленості та партнерство між працівниками та компанією. Впровадження реалістичного, прозорого, зрозумілого та чіткого колективного договору на підприємстві було підтримано профспілковими організаціями галузі.
 
Наше підприємство дотримується стандартів з питань заробітної плати, тривалості робочого часу й умов праці, соціального страхування,  охорони праці. Маємо спеціальні пільги та умови для працівників, що працюють в шкідливих або важких умовах праці.
 
Крім того, сучасний працівник ПАТ «Львівгаз» має можливість розвиватися різнобічно у спорті, мистецтві, має змогу щорічно оздоровлюватися та оздоровлювати свою сім’ю і дітей  у санаторії «Арніка», який розташований у м.Трускавець та на базі відпочинку «Вогник» у Прикарпаттіі., а також інших базах відпочинку на морі та Шацьких озерах.

Джерело: