Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104

Як і для кого ми працюємо

08.05.2015 / 15:40

Як і для кого ми працюємо

Наше підприємство надає можливість користування природним газом більш ніж 780 тис. родинам та 17 тис. підприємствам Львівської області. Фундаментальна задача – безпечне та безперебійне забезпечення природним газом.
Цікаві факти про газ. Слайд 8. Споживання. Школи та лікарні - 01 Цікаві факти про газ. Слайд 8. Споживання. Школи та лікарні - 01 ФОТО: 104.ua

ПАТ «Львівгаз» – це потужний колектив,  у якому успішно взаємодіють представники кількох поколінь. Ми вдало поєднуємо  професійність,  досвід,  традиції, молодість та інновації.   Щодня та у цілодобовому режимі  про  безпеку та комфорт  споживачів  Львівської області дбають понад 3 500  співробітників компанії.
 
Турбуючись про  клієнтів, компанія  постійно працює  і над створенням  умов  для реалізації  та розвитку потенціалу  своїх співробітників.  Інвестиції у дотримання та впровадження високих стандартів виробництва, дотримання  стандартів охорони праці та санітарно-гігієнічних норм,  впровадження сучасних методів організації праці, оптимізація бізнес-процесів,  дотримання законодавства про працю та галузевих стандартів, прозора  система  оплати праці, дотримання умов колективного договору – чинники, які гарантують захищеність та дають впевненість нашим працівникам у завтрашньому дні. Це те, що зацікавлює залишатись у компанії і співробітників із понад 30 -річним  досвідом роботи у сфері газового господарства, і долучатись до колективу талановиту молодь. 
 
ПАТ «Львівгаз» відкрите до інновацій, що дають підвищення ефективності роботи підприємства. При цьому, специфіка та масштаб галузі вимагає зважувати і на можливі технологічні та управлінські ризики, тому перевага надається добре опрацьованим та професійно обґрунтованим ініціативам.

Віримо та бачимо, що атмосфера взаємодії і співпраці професіоналів, відповідальності і орієнтованості на результат сприяє як підвищенню ефективності підприємства, так і розвитку кожного співробітника.

Джерело: