Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104
08.05.2015 / 16:12
Розвиток кар'єри
Наші працівники отримують можливість підвищити свій професійний рівень і задовольнити свої амбіції в поступовому кар’єрному рості. Кожен сумлінний працівник може зробити важливий внесок в результати підприємства, тому ми заохочуємо ініціативність, відданість справі, бажання працювати, проявляти себе і приносити користь компанії.
Працівники проходять постійні навчання для покращення якості обслуговування споживачів Працівники проходять постійні навчання для покращення якості обслуговування споживачів ФОТО: ПАТ "Львівгаз"

Фактично, ключі до кар’єрного зростання лежать в руках працівника. Що робить Підприємство – дає підтримку, можливості себе проявити в робочих ситуаціях та можливості пройти навчання, необхідне зі старту кар’єри або для ефективного виконання роботи.
 
Підприємство працює в галузі, що є відносно консервативною з огляду на технологічний комплекс, вимоги безпеки та масштаби клієнтської бази, яку обслуговує. Це одна з причин фокусування на розвитку зсередини, «знизу–уверх». На практиці, при заповненні керівних вакансій компанія спершу розглядає кандидатів з внутрішнього кадрового резерву – хоч це і не єдиний спосіб побудувати кар’єру в нашій компанії.
 
На Підприємстві вдосконалюється система кадрового резерву, що дає працівнику можливість будувати бажану кар’єру – професійну горизонтальну або управлінську вертикальну. Багато керівників середньої та вищої ланки ПАТ «Львівгаз» починали свій шлях на Підприємстві з посад слюсара,  монтера  тощо.  

Але в умовах, що динамічно змінюються – змінюємося і ми. На деякі ролі в підприємстві ми будемо раді запросити професіоналів ззовні, що допоможуть компанії розвиватися відповідно до викликів часу. Про наявність вакансій в ПАТ «Львівгаз» ви можете дізнатись в розділі «Вакансії».

Навчання та професійний розвиток

Щоб відповідати вимогам часу та викликам майбутнього, ми створюємо сприятливі умови для професійного розвитку наших співробітників.
 
Для кожної категорії персоналу та спеціалізації, поновлюються або розробляються плани навчання, що реалізуються у зовнішніх закладах або на базі Навчального  – курсового пункту підприємства. З огляду на специфіку галузі, розгалужену інфраструктуру та вимоги технологічних процесів, компанія приділяє найпершу увагу навчанню саме виробничим спеціальностям та основним професіям, що лежать в основі бізнесу.

До навчання ПАТ «Львівгаз» залучає як власних фахівці (в ролі експертів, інструкторів, тренерів), зовнішні установи та постачальники послуг.

Бачимо підтвердження на практиці, що поєднання аудиторного навчання з потужним акцентом на навчання в роботі дає найкращий результат в плані опанування реальними практичними навичками.

Навчально–курсовий пункт

Студентам та учням навчальних закладів

Джерело: