Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104
08.07.2014 / 09:28
Як встановити газовий лічильник
Встановлення газового лічильника дає можливість споживачам розраховуватися за природний газ відповідно до реальних обсягів його споживання. Це значно економить кошти і дає можливість контролювати витрату газу. Якщо ви вирішили встановити лічильник, то в цьому розділі Ви знайдете усю необхідну інформацію про те як це зробити
побутовий газовий лічильник побутовий газовий лічильник ФОТО: ПАТ "Вінницягаз"

9 липня 2011 року набув чинності Закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» від 16.06.2011р. № 3533-VI, згідно з яким у ПАТ «Львівгаз» діє програма з безкоштовного встановлення лічильників газу для населення.

Куди і до кого звертатись

Якщо Ви хочете встановити лічильник газу безкоштовно, або за власні кошти, потрібно звернутися у Центр обслуговування клієнтів ПАТ "Львівгаз" у місті Львові, або у відповідному тереторіальному Відділенні Товариства.  Координати Центрів  можна знайти у розділі "Наші служби".

Окрім того, отримати інформацію щодо встановлення лічильника можна за телефоном контакт-центру, або через Особистий кабінет після реєстрації на сайті.

За цими координатами Ви також можете дізнатися чи підпадає під дію державної програми із безкоштовного встановлення лічильника та коли в рамках цієї програми Вам може бути встановлений прилад обліку газу.

Кому і коли лічильники встановлюють безкоштовно

Якщо відмовитися від встановлення лічильника

Чи можна встановити лічильник не за графіком

Що може перевірити газове господарство перед встановленням лічильника

Як відбувається встановлення лічильника

Встановлення безкоштовного лічильника

Встановлення лічильника своїм коштом

Вартість встановлення лічильника своїм коштом

Як підготувати приміщення

Документи, які необхідно підписати після встановлення лічильника

Експлуатація лічильника

Повірка і ремонт

Джерело: