Контакт-центр (0322) 907-104
 
Контакт-центр (0322) 907-104
09.01.2016 / 19:50
Як та коли подавати показання лічильника газу
Щоб нарахування за природній газ відповідали фактичним показанням лічильника необхідно щомісяця повідомляти дані свого приладу станом на 1-ше число
Споживач має забезпечити доступ працівникам газового господарства до лічильника газу для зняття контрольних показників Споживач має забезпечити доступ працівникам газового господарства до лічильника газу для зняття контрольних показників ФОТО: ПАТ "Львівгаз"

Відповідно до Кодексу газорозподільних систем, який затверджений Нацкомісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та компослуг затверджено процедуру та терміни подачі показань лічильника. Споживач повинен щомісяця станом на 1-ше число самостійно фіксувати фактичні дані приладу та з 1-го по 5-те число передавати показання до газорозподільної компанії. 

Станом на 1 число
фіксувати показання лічильника

Споживачам у яких відсутні показання лічильника, або подані всередині місяця, за період відсутності даних приладу, здійснюється нарахування розрахунковим методом. Відповідна процедура визначення обсягу спожитого газу розрахунковим методом, передбачена Кодексом газорозподільних систем яким визначені спеціальні групи споживання. 

Впродовж 5-ти днів
передавати показання до розподільної компанії

Щоб швидко та легко подавати показання лічильника ПАТ «Львівгаз» створив для цього найширші можливості. Це можна зробити обравши зручний для Вас спосіб – надіслати їх за допомогою СМС-повідомлення або  на електронну адресу, повідомити телефоном, або внести їх на спеціальному інтернет-порталі.

Повідомити показання через Особистий кабінет

Найкращий спосіб - подати показання лічильника газу через "Особистий кабінет" на сайті 104.ua. З допомогою цього сервісу показання автоматично зараховуються в той же день. Окрім того, завдяки "Особистому кабінету" споживач отримує повний доступ до даних свого особового рахунку. Він може контролювати обсяг споживання, оплату, бачити свій баланс, вартість блакитного палива, кількість зареєстрованих осіб, встановлені газові прилади та навіть розмір пільги чи субсидії.   

Реєстрація в "Особистому кабінеті" займе всього декілька хвилин. Для цього Вам необхідно знати лише особовий рахунок та останню суму платежу. На сайті 104.ua натиснути поле "Реєстрація" та заповнити усі необхідні поля.  

Більш детальну інформацію про те, як зареєструватись в «Особистому кабінеті» можете дізнатись тут.  

Повідомити показання з допомогою sms

Повідомити показання телефоном

Повідомити показання електронним листом

Повідомити показання через термінали самообслуговування

Джерело: